21 листопада в Косівському районі в день християнського свята Собору Архістратига Михаїла проводились урочисті заходи присвячені дню Гідності та Свободи. В сесійній залі районної ради в 11.00 год. відбувся Великий патріотичний збір нащадків Борців за Волю «А ми тую славу-збережемо!!!» Молодіжний збір присвячено відзначенню 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії. На патріотичний збір зібрались небайдужа Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_6133-300x150.jpg)