Капелан родом із Коломийщини Івано-Франківської області – Михайло Дзюба, отримав відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”, інформує НТК. Отець Михайло Дзюба – адміністратор у церкві Ведення у Храм Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж. Як тільки почалися події на Майдані, священник одразу став активним учасником Революції гідності та волонтером. Від початку бойових Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/dzuba-211118-300x150.jpg)