Сьогодні, 18 листопада, в Івано-Франківську відремонтований двір на Пулюя, 10, 10а приймав свято родини. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/46501980_2052369114786160_8163472325514100736_n-300x150.jpg)
Сьогодні, 18 листопада, в Івано-Франківську відремонтований двір на Пулюя, 10, 10а приймав свято родини. Докладніше >>
Баскетболістки команди Прикарпатського національного університету вибороли срібні медалі світової першості на Всесвітній університетській лізі, яка відбулася нещодавно у Пекіні. Докладніше >>
Сьогодні, 18 жовтня, в Івано-Франківську трапилася травматична аварія. Докладніше >>
Сьогодні, 18 листопада, до Івано-Франківська з усієї України приїхали матері загиблих героїв під час війни на Сході України. Докладніше >>
До ціни й якості дидактичних матеріалів, закуплених для франківських першокласників, почали виникати запитання не тільки у батьків, а й у вчителів. Відповідно до реформи «Нова українська школа», місцеві відділи освіти повинні забезпечити перші класи спеціальними дидактичними матеріалами – різноманітними демонстраційними наборами, які мають зробити процес навчання першачків більш динамічним і розвиваючим. Докладніше >>
Сьогодні, 18 листопада, в Івано-Франківську на вулиці Мельника трапилася аварія. Докладніше >>
Вчора, 17 листопада, до рятувальників Явірницького пошуково-рятувального відділення надійшло повідомлення від групи туристів про необхідність надати їм допомогу. Докладніше >>
У зв’язку з тим, що найближчими днями на території Івано-Франківщини можливий мокрий сніг, а на дорогах – ожеледиця, правоохоронці закликають водіїв змінити шини своїх автомобілів на зимові. Докладніше >>
Близько двох днів рятувальники розшукували 31-річну жительку села Кадобна, Калуського району, яка вранці, 16 листопада, вийшла з дому у невідомому напрямку і не повернулася. Докладніше >>
Сьогодні, 18 листопада, в Івано-Франківську в квартирі на вулиці Целевича трапилася пожежа. Докладніше >>
Правоохорнці знайшли 15-річного франківця, який 17 листопада, близько 13 години пішов з дому і не повернувся. Докладніше >>
Пригода трапилася вчора, 17 листопада, на автотрасі Мукачево-Львів в селищі Делятин. Докладніше >>
В Коломиї пішохід потрапив під колеса легковика. Докладніше >>
Через збільшені митні платежі на іноземні автомобілі прикарпатські автомобілісти влаштували пікет і підпалили шини перед воротами Івано-Франківської митниці. Мітингарі вимагали від керівництва установи пояснень щодо раптового збільшення митної вартості автомобілів, ввезених з-за кордону. Вони стверджують, що вартість розмитнення зросла майже вдвічі після негласної вказівки столичного керівництва. Докладніше >>
Відділ ювенальної превенції Головного управління поліції в Івано-Франківській області розшукує неповнолітнього франківця. Докладніше >>
Сьогодні, 18 листопада, в Івано-Франківську весь день буде хмарним. Докладніше >>
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює