Моніторингова група працівників Департаменту реалізації національного превентивного механізму Олени Темченко та Ірини Сергієнко, регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Івано-Франківській області Світлани Дем’янчук, працівника Департаменту регіональних представництв Людмили Непийводи і громадського активісти Миколи Дем’янчука здійснили візит до Снятинського психоневрологічного інтернату. На харчоблоках обох відділень виявлено нестачу продуктів для приготування страв у день візиту. Так, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/25660203_2079510145615763_6187892466170459815_n_5045e__large-300x150.jpg)