Сьогодні, 26 листопада, близько 18:00 неподалік Снятина трапилась дорожньо-транспортна пригода. Рейсовий автобус Снятин-Новоселиця перекинувся на засніженій дорозі. Про це у соцмережі розповів Сергій Тинкалюк, очевидець аварії. “В зв’язку з погіршенням погодних умов – налипанням мокрого снігу – на автошляху Чернівці-Косів тимчасово ускладнено рух транспорту через ДТП. В аварію потрапив маршрутний автобус Снятин-Новоселиця. В автобусі знаходилось Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/46976922_1842900052445291_7027190125507379200_n-300x150.jpg)