Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що на Коломийщині відкрили інклюзивно-ресурсний центр, по вулиці Мазепи. Нещодавно там відбулося відкриття ще одно спеціалізованого закладу, за адресою вул. Івана Франка 19. Про це інформує прес-служба Коломийської міської ради: “У інклюзивно-ресурсному центрі надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації. Заклад покликаний забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/46524065_1012869362248147_5520023691171201024_o-300x150.jpg)