На території Кутського лісгоспу, а саме у межах с. Пістинь, встановлюють мотузковий парк. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Така атракція стала можливою завдяки співфінансуванню Івано-Франківської обласної ради, Косівської районної ради та Пістинської сільської ради. Сучасний мотузковий атракціон буде протяжністю 70-80 м та матиме три рівні. Надалі організатори планують розширювати Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/78346759_2603195129747044_6321158396091301888_o-300x150.jpg)