У селі Прокурава Космацької ОТГ розпочала роботу добровільна пожежна команда. Її створили силами місцевих мешканців спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в рамках проєкту «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України». Добровольці мають усе необхідне – від спеціального спорядження, до машини і власного невеличкого депо. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC01010_novyj_razmer-300x150.jpg)