Сьогодні, 31 жовтня, у світі святкують Хелловін. В Івано-Франківську же протягом кількох років переймають цю традицію, переодягаючись у жахаючі костюми та влаштовуючи тематичні вечірки. Найбільше ентузіазму до святкування Хелловіну в місті проявляє молодь. Вони перевтілюються у різноманітних персонажів, зокрема, героїв фільмів жахів, а опісля прогулються в такому вигляді середмістям. Журналісти “Галицького кореспонденту” побували в центрі Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/74273444_506994929899952_1409233483405983744_n-1-300x150.jpg)