Капітальний ремонт доріг, заміна вуличного освітлення, будівництво спортивних майданчиків, купівля нової техніки для обслуговування автошляхів. Усе це було зроблено в селах, які торік приєдналися до Коломиї. Передувало цим крокам ознайомлення з ситуацією в кожному населеному пункті. У владі хотіли визначити, що найбільш нагально потрібно мешканцям кожного села. “Я неодноразово був у всіх селах, їздив туди, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/otg_271119-300x150.jpg)