Пошук 15-річної дівчинки прикарпатські поліцейські розпочали учора пообіді відразу після звернення до правоохоронців її батька. Чоловік повідомив, що дитина пішла з дому ще 24 березня близько 14 години і з тих пір про її місце перебування нічого не було відомо. До пошуків неповнолітньої негайно залучили працівників тисменицької поліції, ювенальної превенції та карного розшуку обласного управління Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/165502485_5688723117834948_2532211363112851287_n-300x150.jpg)