Правоохоронці Яремчанського відділення поліції зупинили транспортний засіб із лісопродукцією. Дозвільних документів на деревину, які б засвідчували законність придбання лісу у водія не було. За фактом крадіжки слідчі здійснюють досудове розслідування. Минулої доби працівники сектору реагування патрульної поліції в селі Яблуниця, Поляницької ТГ, виявили автомобіль «ЗІЛ-157», в кузові якого знаходилась лісодеревина, повідомляє поліція області. 55-річний водій Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/160080430_5620103798030214_5367896314365059094_n-1-300x150.jpg)