Дорожньо-транспортні аварії на території Івано-Франківської області сталися за минулі вихідні. Усіх потерпілих доставлено у медзаклад, а за фактами аварій розпочаті кримінальні провадження та заплановано ряд експертиз. 27 лютого о 08:30 на лінію «102» надійшло повідомлення про ДТП у Яремчі на дорозі національного значення Н-09. Встановили, що 37-річна водійка Renault Duster, мешканка Чернівців, виїхала на зустрічну Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/155516002_5572254359481825_3158691684287576612_n-300x150.jpg)