Управління ДСНС в Івано-Франківській області повідомляє, що в найближчі 2 години зі збереженням до кінця 5 березня по області та місту очікується налипання мокрого снігу. Крім того, 6 березня очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. Через погіршення погодних умов поліція Івано-Франківської області закликає водіїв дотримуватися правил дорожнього руху. Також радять уникати ризикованих маневрів та дотримуватися Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/2-300x150.jpg)