Долинським вчителям виплатять зарплату за липень

 • З початку 2021 року освітянам Долинської територіальної громади систематично затримують, а подекуди взагалі не виплачують їхні гроші.

  Як повідомляють на сторінці Долинської міської ради, у першому півріччі майже 80% бюджету Долинської громади спрямували на освітянську галузь, що становить 178 мільйонів 325 тисяч гривень, пише “Галицький кореспондент“.

  Крім того, зареєстрували заборгованість по видатках з освітньої субвенції у сумі 32 мільйони 764 тисячі гривень 

  “Освітяни не готові чекати своїх зарплат до кінця бюджетного року, тож повідомили, що готові до страйку. Але такий захід проблеми не вирішить, – наголошують на сторінці ради.

  Міський голова Іван Дирів обговорив із депутатами шляхи дофінансування галузі освіти й погашення заборгованості з боку держави перед освітянами.

  Повідомляється, що вони вирішили внести зміни до бюджету, збільшивши призначення з міського бюджету і направити на освіту додаткових три мільйони 160 тисяч гривень.

  Це дасть можливість погасити заборгованість із заробітної плати освітянам за липень та виплатити відпускні.

 • Профільна заступниця міського голови Алла Шевченко повідомила, що сьогодні, 31 серпня, вже профінансували два мільйони 180 тисяч гривень з міського бюджету.

  “Найближчими днями педагоги отримають ці кошти. А з першого вересня очікується зарахування першого фінансового траншу освітньої субвенції вересня у розмірі 6 мільйонів 400 тисяч, що дасть можливість погасити борг по готівкових коштах відпускних”, – йдеться в повідомленні.

  До теми: з 1 вересня МОН рекомендує вчителям проводити уроки у щитках

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!