На Долинщині в трьох селах у громадських криницях вода не придатна до пиття

 • За результатами проведених лабораторних досліджень якість питної води з джерел децентралізованого водопостачання не відповідає санітарним вимогам по основних показниках.

  Там виявили перевищений вміст аміаку, заліза, хлоридів, нітратів, а також незадовільна якість води за мікробіологічними показниками (наявність бактерій групи кишкової палички), пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Долинську міську раду.

  До слова, в 2021 році провели моніторинг якості питної води з громадських криниць сіл Оболоня, Мала Тур’я, Тяпче, смт. Вигода та каптажів м. Долини. За результатами лабораторних досліджень проби питної води не відповідали гігієнічним вимогам по мікробіологічних та санітарно-хімічних показниках з громадських криниць сіл Мала Тур’я, Оболоня, Тяпче, смт. Вигода.

  Результати досліджень доводились до відома голів територіальних громад, сільським старостам та надавались рекомендації щодо покращення їх санітарно-технічного стану та якості питної води.

  До слова, вживання неякісної питної води призводить до поширення як інфекційних так і неінфекційних захворювань. Щоб перевірити якість питної води,  звертайтесь за адресою: м. Долина, вул. Обліски, 133.

 • Читайте також: Долинським вчителям виплатять зарплату за липень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!