Імунізація тварин: на Франківщині з літаків розкидатимуть вакцини проти сказу

 • Протягом вересня на території Прикарпаття проведуть кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

  Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом розкидання з авіатранспорту над територіями лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку Головного управління Держпродспоживслужби.

  Запланували розкидати 307,1 тисячі доз вакцини. Кампанію проводитимуть під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби.

  Примітка. Приманка з вакциною, яка розповсюджується авіатранспортом, безпечна для людей і тварин; вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

  “Прохання до жителів області: при виявленні подібних приманок – не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на територію особистого селянського господарства, прохання перенести її (в рукавицях) за межі господарства, де її зможе спожити дика тварина”, – наголошують в управлінні.

 • Читайте також: лисиця, яка вкусила людину на Прикарпатті, хвора на сказ

  На зображенні може бути: 1 особа та текст

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!