Школи Івано-Франківської області з 13 вересня перейдуть на дистанційну форму навчання. Працювати у звичному режимі зможуть лише ті, де 80% вчителів вакцинувалися від коронавірусу. Про це напередодні заявила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук. Як працюватимуть ліцеї Коломиї з понеділка – розповів заступник міського голови Олег Токарчук. “Від початку серпня зареєстрували у нашій громаді 124 випадки Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/shkoly-100921-300x150.jpg)