Ще більше казок: Франківський ляльковий театр відкрив новий сезон

  • Сьогодні, 11 вересня, Івано-Франківський обласний академічний театр ляльок імені Марійки Підгірянки розпочав новий сезон. Старт нового 77-го театрального сезону, традиційно, зробили цікавою та інтерактивною подією для дітей.

    Присутніх юних франківців знайомили із ляльками, а казкові персонажі розігрували запрошення на виставу. “У нас буде ще нова прем’єрна вистава “Пташка”, а ще – вистава для дорослих “Все про жінок”. Врешті-решт, під час карантину всі скучили за виставами взагалі – і глядачі, і актори.

    Будемо дарувати яскраві емоції. Ще ми сподіваємося, що театральні фестивалі невдовзі знову будуть проводитися, адже вони дуже потрібні”, – сказала Тетяна Стефінів, заступниця директора театру. Після цього розпочалася вистава “Жадібний раджа” за мотивами індійської казки “Золота антилопа”.

    “Я буду грати у цій виставі одразу декілька ролей. Будуть маски, цікаві ролі. Сам твір навчає тому, що золото і гроші – це не головне, і показує дітям, що у житті справді важливо. А взагалі перед початком цього сезону ми працювали над багатьма моментами – це дикційність, пластичність тощо”, – розповіла актриса Оксана Застава.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!