За два місяці у Калуші померла рекордна кількість людей

 • Упродовж 2021 року на трьох міських кладовищах — у житлових масивах Підгірки, Хотінь і Височанка — поховали 741 людину, зокрема 99 людей, які померли внаслідок коронавірусної хвороби.

  На оперативній нараді у міськвиконкомі директор комунального підприємства «Ритуальна служба» Калуської міської ради Олександр Коваль поінформував про роботу підприємства у минулому році, пишуть “Вікна”.

  Зокрема, у грудні провели 80 поховань, 19 людей померли від COVID-19. Як відзначив директор комунального підприємства «Ритуальна служба» Олександр Коваль, листопад і грудень 2021 року були найважчими місяцями за всю історію комунального підприємства: стільки людей, як за ці два місяці, раніше ніколи не ховали.

  Нагадаємо: у листопаді на міських кладовищах поховали 82 людини, з яких 18 — померли від COVID-19. Так, за два місяці, а це шоста частина року, від коронавірусу померли 37 калушан — більш як третина річної смертності від цього захворювання. Це при тому, що у груді захворюваність пішла на спад.

  Із початку 2022 року (станом на ранок 5 січня) на міських кладовищах вже поховали 10 людей, з яких двоє померли від COVID-19, також повідомив директор комунального підприємства.

  Читайте також: У поліції розповіли деталі смертельної аварії неподалік Івано-Франківська (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!