У Бучі знайшли “братську могилу” на 300 людей, на вулицях – десятки тіл

 • Мер міста Буча Анатолій Федорук повідомив, що у місті виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей, по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них із зав’язаними руками.

  Федорук розповів AFP, що у Бучі знайшли братську могилу, де поховано 280 людей. За його словами, зруйновані вулиці міста, яке було окуповано російськими загарбниками, всіяні тілами.

  Тіла щонайменше 20 чоловіків у цивільному були знайдені на одній із вулиць міста після його звільнення від російських вбивць.

  Радник глави ОП Михайло Подоляк повідомив, що у багатьох розстріляних окупантами жертв зав’язані руки. Йдеться про беззбройних чоловіків, яких вбили росіяни.

  На вулицях лежать тіла людей із зв’язаними руками, що були застрілені російськими солдатами. Ці люди не були військовими. Вони не мали зброї. Вони не були загрозою. Скільки ще таких випадків відбувається прямо зараз на окупованих територіях?”, – написав Подоляк.

 • Також радник міністра МВС Антон Геращенко повідомив, що у братській могилі та у каналізації знайдено тіла старости села Мотижин Ольги Сухенко, її чоловіка та сина, які зникли безвісти 23 березня. Всі троє зазнали тортур, перш ніж були страчені путінськими фашистами.

  Читайте також: Поїдання собак і «сафарі» на дітей в Маріуполі: франківське СБУ перехопило розмову окупантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!