Британія не скасує санкції проти Росії, доки Москва не виплатить компенсації Києву, – глава МЗС

 • У понеділок Велика Британія запровадила законодавство, яке дозволить їй зберігати санкції проти Росії.

  Про це заявив міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі, пише Reuters, повідомляє УНН.

  «Оскільки Україна продовжує захищатися від вторгнення Росії, очевидні жахливі наслідки путінської війни. Потреби України у реконструкції величезні. Завдяки нашим сьогоднішнім новим заходам ми посилюємо підхід до санкцій, підтверджуючи, що Британія готова використати санкції, щоб гарантувати, що Росія заплатить за ремонт країни, на яку вона так безрозсудно напала.

  Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно, щоб оговтатися від агресивної війни та закласти основу для процвітання нації», – заявив міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі.

  Також уряд Великої Британії готує закон, який вимагає від тих, хто володіє активами в країні від імені центрального банку Росії, міністерства фінансів Росії або російського фонду національного добробуту, розкривати їх міністерству фінансів.

  Росіяни, які потрапили під санкції, і заявляють, що підтримують Україну, тепер також матимуть можливість пожертвувати свої заморожені кошти на відновлення України.

  «Це буде добровільний процес, за допомогою якого особи, які підпадають під санкції, можуть подати заявку на виділення коштів спеціально для підтримки відновлення та реконструкції України», – йдеться в заяві уряду.

  Також читайте: США наклали санкції на росіян, причетних до спроби держперевороту в Молдові

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!