До складу увійшли прикарпатці: збірна України стала срібним призером Кубка Європи з таеквон-до

• У змаганнях взяли участь 500 таеквондистів з 22 країн Європи.

Завершився XII Кубок Європи з таеквон-до, який проходив з 15 по 18 червня в місті Люблін, Польща. Україна стала срібним призером змагань.

Як пишуть в Управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОВА, у змаганнях взяли участь 500 таеквондистів з 22 країн Європи.

За кількістю медалей українська збірна зайняла друге загальнокомандне місце, здобувши 42 медалі: 13 золотих, 9 срібних та 20 бронзових, переможці – поляки, бронзові призери – румуни.

У клубному заліку Івано-Франківська ДЮСШ №1 обласної ради здобула друге місце серед 68 клубів учасників з результатом сім золотих медалей, п’ять срібних та десять бронзових.

Загалом франківські спортсмени стали переможцями та призерами в своїх вагових категоріях: