Нове житло: юнаку з Долини вручили ключі від квартири

 • Голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець вручила документи та ключі від квартири Валентину Ковалевичу. Хлопець із дитинства був позбавлений батьківського піклування і житлом не був забезпечений. З 2010 року перебував на квартирному обліку в місті Долині.

  Для Валентина квартиру придбали за кошти субвенції з державного бюджету на суму 361 243,0 грн, які надійшли минулого року і були перераховані на спеціальний рахунок. Кошти мали бути використані на придбання житлового приміщення протягом одного року з дня зарахування  на спеціальний рахунок.

  Однокімнатну квартиру площею 34,4 кв. м придбали у місті Долина. Обирати житло дітям, позбавленим батьківського піклування, допомагає спеціальна комісія. Спеціалісти складають акт – обстеження житлового приміщення, що планується придбати. Стан придбаної квартири добрий, вона забезпечена всім необхідним для комфортного проживання.

  У цьому заході також взяли участь працівники служби у справах дітей Калуської райдержадміністрації. Вітаючи їх з Днем працівника соціальної сфери, Жанна Табанець зазначила: «Завдяки спільним зусиллям ми маємо робити добрі справи і надавати допомогу сім’ям та дітям, які найбільше потребують нашої підтримки та турботи. Питання підвищення рівня життя населення, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є одним із пріоритетних завдань і нашої держави, і районної влади».

  Валентину Ковалевичу 21 рік і на вручення ключа від квартири він приїхав зі своєю дівчиною. Тому голова райдержадміністрації Жанна Табанець побажала молодим людям створити міцну сім’ю, і щоб їхні діти мали батьківське тепло, опіку  та  мали щасливе дитинство.

  Читайте також: Шістьом сім’ям переселенців придбають комунальні квартири в Івано-Франківську

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!