44 франківські пенсіонери поїхали на відпочинок у “Лімницю”

Після зимової перерви до “Лімниці” повертаються табори для людей золотого віку. Сьогодні, 1 квітня, на відпочинок вирушила перша група пенсіонерів – 44 особи.

Як повідомляє міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, протягом трьох днів на них чекає насичена програма: лекції про здоровий спосіб життя, спорт, освітні зустрічі, лікувальні процедури, концерти, дискотека, перегляд фільмів – все, як у кращих таборах. А минулих заїздів найспортивніші мали змогу опанувати східне мистецтво – йогу.

«Хотілося бодай кілька днів такого релаксу подарувати нашим бабусям і дідусям. Щоб вони забули про городи, низькі пенсії, проблеми дітей та онуків і на кілька днів повернулись у безтурботну молодість», – зазначив мер.

Як розповів директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк, протягом квітня, до Великодніх свят, до “Лімниці” вирушить чотири групи пенсіонерів. Але величезний попит на відпочинок залишається, зараз на черзі – 122 особи. Тому продовжуватимуть практику таких таборів й надалі.

Читайте також: У грудні 2018 року виповнилося три роки, як міським головою Івано-Франківська є «свободівець» Руслан Марцінків. За цей час він розвинув бурхливу діяльність і запровадив чимало змін у місті. Про найважливіші з них, свою команду, любов до пенсіонерів, виконання передвиборчих обіцянок та багато іншого – в інтерв’ю мера «Галицькому кореспонденту»: Руслан МАРЦІНКІВ: «Я, по-доброму, авантюрист»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!