66 проєктів від прикарпатських ОТГ візьмуть участь у всеукраїнському конкурсі

 • Завершився прийом проєктних заявок на Конкурс підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у 2021 році в межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», організатором якого є асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна».

  Цього року на Конкурс надійшло 235 заявок. З них 67 проєктів з Львівської області, 66 – з Івано-Франківської, 60 – з Чернівецької та 42 – із Закарпатської.

  «Ініціатива асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» – одна з найбільш успішних в Україні. Цього року Міністерство розвитку громад та територій України надасть фінансування для щонайменше 40 проєктів-переможців у чотирьох карпатських областях, загальним розміром гранту 10 млн гривень. При відборі проєктів незалежні експерти звертатимуть увагу на важливість проблеми для громади, додану вартість проєкту для регіону Карпат, а також сталість результатів. Очікуємо підсумків конкурсу в червні цього року», – зазначає заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

  Конкурс підтримки ініціатив місцевих карпатських громад асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» проводить уже вп’яте. Цьогоріч отримали найбільшу кількість заявок у порівнянні з попередніми роками.

  Найбільш популярним серед пріоритетів Конкурсу став напрям «Історико-культурна спадщина» – усього подали 77 заявок (фактично кожна третя). Значно зросла активність у пріоритеті «Безпека громад Карпатського регіону» – подали 52 проєктні заявки. 43 заявки подано у пріоритеті «Розвиток спорту у гірських територіях», 34 – «Подолання наслідків COVID 19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва» та 29 – «Природна спадщина».

 • Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за кошти державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – підтримки регіональної політики України.

  Читайте також: Сім кроків: як громадам Прикарпаття готуватися до відкриття ринку землі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!