67 заходів за рік: у Франківську розповіли про роботу Народного дому «Княгинин»

 •  Сьогодні, 7 березня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого прозвітували про роботу Народного дому «Княгинин».

  Директор Народного дому Богдан Мандроцин розповів, що приміщення дому було побудовано ще в 20-х роках минулого століття, в радянські часи це приміщення було відоме як кінотеатр «Комсомолець». Творча команда «Княгинина» складається із трьох колективів, з них два – дитячих.

  Крім того при Народному домі діють два університети (етики і естетики та духовного відродження), а також Клуб цікавих зустрічей і Клуб юних знавців історії та етнографії. За словами Богдана Мандроцина, у 2018 році у «Княгинині» провели 67 заходів, які відвідали 10506 осіб.

  Зокрема, у січні фольклорний ансамбль «Вишиванка» вітав з Різдвяними святами парафіян храмів Покрови Богородиці, Св. Петра і Павла та мешканців міста. У лютому на базі Народного дому «Княгинин» актори «Нового театру» поділилися секретами своєї майстерності зі студентами Вищого художнього училища №3 та учнями Черніївської ЗШ І-ІІІ ступенів. У березні відбулася зустріч артистів Національного Академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» з учнями ЗШ №14 та ряд інших заходів.

  До слова, впродовж 2018 року в приміщенні Народного дому триває капітальний ремонт. Наразі вже поштукатурили та пофарбували стіни, постелили підлогу, поставили всі лампи освітлення, встановили двері, зробили гідроізоляцію фундаменту з боку вул. Галицької, зробили всі туалетні кімнати, а також закупили необхідні меблі для деяких кабінетів та засоби протипожежної охорони. Проте в  зимовий період виявили проблему – протікання даху. Також через частково невирішену проблему гідроізоляції зі сторони вул. Галицької в приміщеннях утворюється грибок.

  Нагадаємо, Нове життя, або У Франківську відремонтували народний дім “Княгинин”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!