98-річна прикарпатка оформила закордонний паспорт

 • Марія Василівна, яка мешкає у селі Чортовець Городенківської територіальної громади зберігає бадьорість і життєдайність.

  Жінка прийшла в Міграційну службу, щоб оформити новий паспорт, оскільки старий не був придатним для подальшого використання. Вже у Городенківському відділі Міграційної служби бабуся забажала ще й закордонний паспорт. Сталося це в останній день дії експериментального проєкту щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

  Сьогодні Марія Василівна вдруге побувала у відділі Міграційної служби, щоб отримати готові документи — ID-картку і закордонний паспорт.

  У Міграційній службі Івано-Франківської області повідомляють, що опція одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта/паспортів громадянина України для виїзду за кордон найближчим часом може отримати законодавче закріплення. Адже у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, за яким оформлення документів хочуть спростити на постійній основі та з урахуванням умов воєнного часу і наслідків війни.

  Читайте також: Коломиянка відсвяткувала 100-річний ювілей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!