«Акорд»: У Франківську актори з Киргизстану зіграють виставу

 • До Міжнародного дня миру в Івано-Франківську актори киргизького культурного центру “Кудук” сьогодні, 16 вересня, о 18:00 зіграють перформативну виставу “Акорд” на Промприладі, у відкритому цеху “Парасолька”.

  Голова організації “СТАН” Ярослав Мінкін розповідає, що найсхідніша точка, де поставлять виставу, буде Біловодськ, Луганська область. Він додає, що актори летіли фактично 5000 км, аби зіграти виставу.

  «Ми приїхали з колегами в Україну і тут представляємо «КУДУК». Насправді, ми дуже хвилюємось і надіємось, що глядачі почують постановку, а ми зможемо поділитись досвідом, які конфлікти відбуваються у нас. Спектакль – одна із спроб роздумувати, які наслідки бувають після війни», – каже Діана Рахманова, режисерка.

  Актор вистави з Киргистану, Талгат Бериков каже, що тема війни дуже актуальна для країни.

  «Мені здається, що не зважаючи на те, що ми живемо далеко, ця тема нас об‘єднує. Сподівюсь, що глядачі переживуть те, що ми хочемо донести. Я буду випікати хліб у тандирі. Це пічка, де печуть його. Вона ручної роботи з глини. В кінці вистави кожен отримає той хліб», – говорить Талгат.

 •  Також у Франківську 23 вересня відбудуться діалогові акції під відкритим небом. За спільним столом зберуться громадські активістки, ветерани АТО/ООС, переселенці, небайдужі мешканці.

  Читайте також: Актора Романа Луцького нагородили орденом “За заслуги”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!