Відомого франківського актора Романа Луцького нагородили орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.
Про це повідомили у Франківському драмтеатрі.
“Сьогодні вітаємо нашого актора Романа Луцького із державною нагородою. З нагоди Дня українського кіно за значний особистий внесок у розвиток кіномистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність його нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Тішимося безмежно, бажаємо Романові нових вершин, натхнення і сил, гармонії і цікавих ролей”, – йдеться у дописі.
Разом із Романом свої ордени і нагороди отримали ще декілька десятків митців, які працюють у цій сфері.
Довідково: Роман Луцький – український актор театру та кіно родом із Калущини, заслужений артист України. Став відомим на всю країну після зйомок в українській фентезі-стрічці «Сторожова застава». Також грав у численних виставах Франківського драмтеатру – “Гамлет”, “Солодка Даруся”, “Оскар і Рожева пані”, “Занадто одружений таксист” тощо.
Читайте також: З нагоди Дня Незалежності президент відзначив сімох прикарпатців
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/241788361_2941334956183370_8364785506765653048_n-1230x820.jpg)