Атовці, протести та бюджет: у Франківську почалася сьома сесія обласної ради

 • Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківську розпочала свою роботу сьома сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  Депутати розглянуть понад півсотні питань порядку денного, серед яких – бюджетні, земельні та комунальні, а також низку звернень до центральної влади.

  Перед початком сесії у залу зайшли представники Рожнятівщини із плакатами. Вони приїхали у Франківськ, щоб провести акцію протесту і привернути увагу депутатів до поганого стану дороги Рожнятів – Липовиця.

  Також відбулось нагородження атовців, літераторів та митців ювілейними відзнаками “130 років Євгену Коновальцю”, грамотами та подяками.

  Крім того, в залі присутні атовці. Голова Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО/ООС Мирослав Кріль зачитав заяву щодо утворення консультативних рад при ОДА з числа учасників АТО.

 • “Ми розглядаємо це як чергову спробу збільшення тиску на сформований в Україні ветеранський рух та бажання політиків використати захисників у своїх політичних цілях. Ці ради наповнюються невеликою кількістю осіб, учасниками бойових дій, лояльними до влади і які абсолютно не представляють ветеранську спільноту на місцях.

  Заявляємо, що консультативна рада при Івано Франківській ОДА, яка зараз формується, ніяким чином не відповідає прагненням ветеранської спільноти Прикарпаття, а ветерани, які туди ввійдуть, можуть виступати виключно від свого імені, а не як представники учасників російсько-української війни нашого краю”, – йдеться у заяві.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!