У Франківську школярі «розстріляли» Скабєєву та Путіна (ФОТО)

 • Захід під гаслом «Бачиш — стріляй!» назвали «правильним уроком цивільного захисту».

  В Івано-Франківську 1 жовтня вихованці місцевого Гончаренко центру влаштували показовий розстріл російських пропагандистів та Путіна, передає  “Галицький кореспондент”.

  За словами директорки франківського центру Оксани Кузьменко, до ідеї «помститися» рупорам російської пропаганди школярі поставилися з максимальним ентузіазмом.

  «Коли ми лише анонсували цей захід, діти були в захваті. А вже на локації було щось неймовірне: очі просто палали, вони не могли дочекатися, аби нарешті почати цю акцію. Що це означає? Що ми правильно виховуємо нове покоління. Ці діти — українці, які вже готові боротися за Україну», — зазначає директорка.

  Цю акцію команда Гончаренко центру Івано-Франківськ назвала «правильним уроком цивільного захисту», поєднавши і День вчителів, і День захисників і захисниць. 

  Як зазначила Оксана Кузьменко, більшість учасників події — діти з інших регіонів, зокрема переселенці з Луганщини, Запоріжжя, Дніпропетровщини та Херсонщини, які були змушені покинути рідні домівки через війну. Тож для них цей «розстріл» став ще й своєрідною можливістю помститися за пережите.

 • «Ці діти, на жаль, самі відчули, що таке війна. Вони чули вибухи, втратили свої домівки і були змушені переїхати на захід країни. Але вони залишилися надзвичайно мужніми та патріотичними. І хоча ця активність була доволі «бойовою», вона насамперед про майбутнє та перемогу. Боротися за яку готові абсолютно всі, навіть школярі», — додає директорка центру.

  Загалом у портрети Скабєєвої, Соловйова та Путіна діти «відправили» понад 600 куль. Захід проходив під контролем інструкторів з пейнтболу та з дотриманням усіх правил безпеки.

  Також читайте: Нацбанк ввів у обіг пам’ятні монети «Український борщ»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!