Байден: Підтримуючи Україну, ми утримуємо війська США від війни з РФ

 • Він нагадав, що понад 50 країн приєдналися до них та підтримують Україну.

  Президент США Джо Байден заявив, що допомога Україні з боку Сполучених Штатів запобігає залученості американських військ у війни з Росією.

  Про це, як повідомляє “Європейська правда“, він написав у своїй статті для The Washington Post.

  Американський лідер зазначив, що досвід світових воєн минулого століття засвідчив, що коли агресія в Європі залишається без відповіді, криза не згасає сама собою, і тому безпосередньо втягує США.

  “Ми утримуємо американські війська від цієї війни, підтримуючи хоробрих українців, які захищають свою свободу і батьківщину. Ми надаємо їм зброю і економічну допомогу, щоб зупинити прагнення (президента РФ) Путіна до завоювання, перш ніж конфлікт пошириться далі”, – наголосив Байден.

  За його словами, господар Кремля та терористичне угруповання ХАМАС сподіваються зруйнувати ширшу регіональну стабільність та інтеграцію і скористатися наступним безладом, тому Америка не може і не дозволить цьому статися заради власних інтересів національної безпеки та заради блага всього світу.

 • “Це переконання лежить в основі мого підходу до підтримки народу України, який продовжує захищати свою свободу від жорстокої війни, розв’язаної Путіним”, – додав Байден.

  Президент США нагадав, що Сполучені Штати не єдині, хто допомагають Україні. Адже понад 50 країн приєдналися до них, щоб гарантувати, що Київ має все необхідне для самозахисту. А також беруть на себе значну частину економічної відповідальності за її підтримку.

  До теми: Авторитетне американське видання опублікувало статтю про «замороження» війни в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!