Понад сто прикарпатських інтернів працюватимуть волонтерами з хворими на COVID

 • Більш ніж сотня прикарпатських інтернів, які навчаються в Івано-Франківському національному медичному університеті, погодилися працювати з пацієнтами, які хворіють на COVID-19.

  За словами ректора університету Миколи Рожка, 130 інтернів дали згоду на те, що працюватимуть із пацієнтами при потребі. Їх можна залучати до роботи, але лише на волонтерських засадах, повідомляє «Суспільне Карпати».

  “Нас просили попитати дітей, бо це – наші діти. Ми питали, скільки могли б взяти участь у волонтерській допомозі. Бо ми не можемо їх заставити. Обрали із наших інтернів, які працюють на заочному циклі, бо в нас є очний і заочний. Очний цикл – коли працюють тут, у нас на кафедрах, і вони зараз проходять дистанційну форму. Ті, хто на заочному циклі, то їх залучають, але тільки на волонтерських засадах”, – зазначив Микола Рожко.

  Перед роботою усіх інтернів мають забезпечити засобами індивідуального захисту.

  Крім того, до роботи із хворими на COVID-19 залучили й викладачів університету. За словами Миколи Рожка, є частина працівників, яких із дозволу головного лікаря прийняли у штат лікарень на ставку 0,25 %.

 • Нагадаємо, що в Івано-Франківську масово звільняються медики.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!