Більше заступників – більше зарплат: у Марцінківа буде 10 замів (список)

 • Сьогодні, 26 листопада, в Івано-Франківську розпочалось перше засідання новообраної сесії міської. Під час нього депутати проголосували за створення виконавчого комітету, зокрема, за заступників міського голови.

  Мер запропонував місце першої заступниці Вікторії Сусаніній. Вона відповідатиме за фінанси, управління капітального будівництва, а також архітектура та будівництво. Нагадаємо, що Сусаніна також працює керівницею фінансового управління.

  Микола Вітенко, який раніше був першим заступником мера, тепер куруватиме оренду і комунальне майно. Також заступником по об’єднаних територіальних громадах став колишній голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

  Заступником міського голови з питань медицини, соціального захисту, розвитку спорту та молоді буде Олександр Левицький, а заступником з проєктів та інвестицій – Петро Шкутяк.

  Також крісло заступника отримав директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. Ще заступниками стали: Вікторія Дротянко, Руслан Гайда, Тарас Полатайко. Керуючим справами виконкому залишився Ігор Шевчук.

  До речі, зарплати заступників часто не менші, ніж у міського голови. Наприклад, за 2019 рік заробітна плата Миколи Вітенка склала 513 517 гривень, в тому числі премія – 197 144 гривні, надбавки – 78 158 гривень та інші виплати – 238 214 гривень. А найбільше грошей за 2019-й рік отримала Вікторія Сусаніна. Її зарплата становила 607 390 гривень, в тому числі премія – 319 289 гривень, надбавки – 71 260 гривень та інші виплати – 110 531 гривню.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!