Більшість обмежень “жовтої” та “червоної” зони не стосуватимуться вакцинованих – Ляшко

 • Більшість обмежень “жовтої” та “червоної” зони карантину не будуть діяти в разі вакцинації від коронавірусу колективів установ або їхніх клієнтів.

  Про це заявив на засіданні уряду міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише “Ліга.нет”

  “Відповідно до практики європейських країн і США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення до звичайного. Більшість обмежень “жовтої” або “червоної” зони епідбезпеки не застосовуватимуться в разі, якщо будуть вакциновані колективи або відвідувачі цих закладів або різних сфер економіки”, – сказав він.

  За його словами, для “жовтої” зони карантину буде достатньо однієї дози вакцини, для “червоної” – потрібен повний курс вакцинації.

  Ляшко навів приклад: в “жовтій” зоні роботу закладів освіти не обмежуватимуть, якщо у 80% працівників будуть документи про отримання хоча б однієї дози вакцини.

  Міністр охорони здоров’я також запропонував розглянути введення “жовтої” зони карантину по всій Україні Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Ляшко підкреслив, що COVID-19 стає пандемією невакцинованих.

  “Все більше і більше захворювань виникає саме серед невакцинованих. Саме невакциновані інфіковані потрапляють до лікарень, їхній перебіг хвороби значно тяжчий”, – пояснив він.

  До теми: у Галицькій ОТГ розгорнули додаткові пункти щеплення від коронавірусу

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!