Біля Дністра на Прикарпатті зведуть вісім глемпінгів для відпочинку

 • На Прикарпатті на березі Дністра зведуть вісім глемпінгів для відпочинку в гармонії з природою.

  Їх облаштують за 100 м від берегової зони та за 1,5 км від населеного пункту, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “Укрінформ”.

  Зараз ініціатори готуються оголосити тендерну процедуру на закупівлю глемпінгів, готують документи на благоустрій ділянки, на якій їх будуть встановлювати, та всю містобудівну документацію.

  “До Дністра ці глепінги будуть розташовуватися максимально близько, а це, орієнтовно, за 100 м від берегової зони. Їх зведуть на ділянці за 1,5 км від населеного пункту. Тобто людина зможе відпочивати в гармонії з природою. Глемпінгів має бути 8 жилих і 1 адміністративний”, – зазначив директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича”, ініціатор проєкту щодо зведення глемпінгів Михайло Ковтун.

  За його словами, наразі фахівці напрацьовують ще додаткові туристичні послуги для гостей, які зупинятимуться біля Дністра. У планах – поселення мандрівників у глемпінги впродовж усього року.

  “Сподіваюся, наступного року ми запустимо цей проєкт”, – зазначив Михайло Ковтун.

  Відомо, що вартість проєкту “Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях” в Івано-Франківській області становить 7,25 млн грн. Загальна вартість проєкту – понад 32 млн грн. Глемпінги планують звести на природоохоронних територіях Львівської, Закарпатської, Донецької та Івано-Франківської областей.

  Глемпінг – це готель на природі з усіма перевагами сервісу та комфорту. Найчастіше номер в глемпінзі – це велике шатро з комфортними меблями, туалетом, душем і навіть кондиціонером. У перекладі з англійської означає “гламурний кемпінг” (glamour camping).

  До теми: гастромандрівка та лекції: у Франківську відзначать Всесвітній день туризму

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!