Біля ОВК у Долині зібралися люди та приїхали спецпризначенці (ФОТО)

Сьогодні, 23 липня, поліцейські Івано-Франківщини забезпечують охорону громадського порядку в місті Долина.

Це пов’язано із тим, що біля окружної виборчої комісії зібралися люди, які схвильовані через досі не підраховані результати виборів депутата до Верховної Ради по 86 виборчому окрузі (місто Болехів з населеними пунктами Болехівської міської ради, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району).

За даними ЦВК, точиться запекла боротьба між Олександром Матусевичем від “Слуги народу” та самовисуванцем Дирів Анатолієм. Наразі опрацьовано 91, 36% голосів виборців і різниця між суперниками становить всього один відсоток.

Правоохоронці запевняють, що зроблять усе, щоб забезпечити безпеку громадян та законність, не допустити порушень громадського порядку та виборчого законодавства.

До охорони громадського порядку у м. Долина залучилися правоохоронці роти поліції особливого призначення, тактико оперативного реагування патрульної поліції, Національної гвардії, які працюють в складі мобільних резервів, забезпечують захист і безпеку громадян. Задіяна також і «поліція діалогу».

Заступник керівника поліції Прикарпаття Олег Йосипів, який також присутній наголошує громадянам: «Позиція правоохоронців однозначна – неухильно забезпечуємо порядок, оперативно реагуємо на ймовірні провокації та дотримуємося закону».

До теми: Запекла боротьба за мандат: ЦВК порахувала 100% голосів на 89 окрузі .

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!