Благодійники допомогли франківським дітям зі “складних сімей” отримати освіту

Сьогодні, 13 вересня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо проекту “Шанси для освіти та працевлаштування для дітей та молоді”.

Подію організував “Карітас Івано-Франківськ” за підсумками вступної кампанії дітей з цього проекту. Благодійники підготували випускників 9 та 11 класів Івано-Франківська та Богородчанського району до вступу у вищі та професійно-технічні навчальні заклади. Соціальний супровід отримали діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах – діти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, діти ВПО та учасників АТО.

Для випускників організували додаткові репетиторські заняття для здачі ДПА та ЗНО. Працівники Карітасу разом з молоддю відвідували дні відкритих дверей у навчальних закладах, допомагали їм визначитися у виборі професії та надавали психологічну підтримку.

Лідія та Віктор Костишини – з багатодітної родини, діти виховуються одним батьком. Після підготовки у Карітасі вони успішно вступили у Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму. Зараз хлопець вивчає кухарську справу, а його сестра – майбутній бухгалтер.

“Я бачу себе кулінаром, хочу в майбутньому знайти хорошу роботу за кордоном. Родичі казали мені, що там можна заробити пристойні гроші. Втім, якщо запропонують гарну роботу тут – можливо, й залишусь”, – розповів Віктор Костишин, учасник програми.

За весь час близько 30 дітей пройшли цей проект та поступили в коледжі чи ВНЗ.

Читайте також: Коломийських школярі навчилися надавати першу медичну допомогу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!