Ботфорти, спідниця-балон, нігті в квіточку і пір’я у вухах: Тетяна Терсенова-Заводовська розповіла про важливість етикету в житті людини

Сьогодні, 30 березня, відбулася зустріч студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького з власницею модельного агентства Тетяною Терсеновою-Заводовською. 

Вона розповіла, як організувала “Школу краси”, яка існує вже 16 років.

“Тоді та й тепер я бачила дуже багато дітей, які у 12-13 років починають вживати спиртні напої, стають наркозалежними. І у мене виникла ідея вирвати цих дітей з такого життя. Звісно, що усіх врятувати я не могла, але врятувати декількох таки вдалося», – пригадує пані Тетяна.

Лектор розповіла, що дуже багато вихованців  “Школи краси” працюють за кордоном та в Україні, беруть участь у конкурсах краси і здобувають перемогу. Вони гідно представляють школу, місто, країну.

Тетяна Терсенова-Заводовська наголосила, що знання етикету дуже важливе для людини, особливо для молоді, яка тільки вибирає свій шлях і не знає, куди закине її життя. Сьогодні ти можеш жити в Україні, а через деякий час працюватимеш за кордоном, чи в Україні, але доведеться приймати високих гостей, а в таких ситуаціях важливі не тільки одяг і хороші манери, але й знання етикету. Власниця “Школи краси” переконана, що етикетом потрібно займатися раніше, ніж він займеться вами. 90 % людей бракує знань етикету. Знання протоколу, дрес-коду дуже важливі в житті кожної людини.

“Я іноді заходжу у нашу обласну раду і втрачаю свідомість. У кабінеті сидить секретарка: в ботфортах, спідниці-балон, нігті в квіточку і пір’я у вухах. Це ж Проня Прокопівна! Тому, щоб не було таких випадків, треба добре знати правила етикету», – наголошує лектор.

На зустрічі пані Тетяна запросила усіх відвідати “Школу етикету”. Це безкоштовний курс з 8 лекцій. Зустрічі відбуватимуться  у приміщенні  філії  Тернопільського університету народного господарства.

Нагадаємо, Галицька Кухня. Микола Савчук: «Наш етикет став дуже поспішним, босяцьким…»

DSC_9600 DSC_9597 Терсенова Терсенова Терсенова DSC_9584 DSC_9583

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!