Боєць Верховинського батальйону одружився на передовій

 • У Верховинському батальйоні на Запорізькому напрямку нещодавно медикиня Олена розписалася з солдатом з роти вогневої підтримки Ростиславом.

  Про це пише «Галицький кореспондент» з посиланням на 102 окрему бригаду Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщина.

  21-річна Олена – мешканка одного із сіл Запоріжжя, де дислокуються підрозділи 102 бригади ТрО Івано-Франківщини. Ростислав – з Верховинщини.

  Дівчина з багатодітної родини, шестеро сестер і троє братів. Батько Олени – військовий. Отримав поранення на війні та тепер служить у навчальному центрі інструктором з БМП-2.

  Познайомились молодята у Верховинському батальйоні, тут зустрічались, тут же й уклали шлюб.

  Щойно закінчивши навчатись на фельдшера, Олена пішла у військкомат, попередньо взявши відношення від Верховинського батальйону:

  «Я хотіла піти раніше, ще у 2022 році, але мене «вигнали» з військкомату – сказали, що мала. Франківська бригада дислокується тут, у регіоні, де я проживаю, і ми (я, моя родина, знайомі) з ними багато спілкувались. Це найкраща з усіх бригад для мене, а Верховинський батальйон – найкращий з батальйонів. Тому вирішила сюди піти. Спочатку відправили на місяць на навчання, потім призначили на посаду бойового медика в одну з рот».

  За час служби Олені чимало доводилось виїжджати на бойові виїзди, надавати допомогу пораненим хлопцям: «Пригадую перший свій виїзд – це був хлопець із контузією після артобстрілу. Ми надали йому допомогу, а після цього нас накрив ворог мінометами. Ми перечекали і повернулись назад».

  «Як тільки сюди приїхала – у мене був страх – «над головою» постійно літають снаряди. – каже Олена. – Але потім страх зник. Тепер у мене є хвилювання. Хвилююсь не за себе – за коханого. Кожен раз, коли він іде на завдання, я дуже за нього переживаю, щоб вернувся живий-здоровий».

  Читайте також: У Франківську на благодійному ярмарку на Покрови зібрали більше 81 000 гривень на такмед

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!