“Боже, зупини війну”: як незрячий священник збирає кошти для військовослужбовців (ФОТО)

 • Його репертуар вже багато хто знає. Це пісні духовного й патріотичного змісту.

  У селі Ілемня Вигодської громади Калуського району відбувся благодійний концерт духовної та патріотичної пісні “Боже, зупини війну” за участю заслуженого працівника культури України протоієрея Вітольда Левицького з Долини, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Отець Вітольд останні декілька років є повністю незрячим. Але його репертуар, де є багато пісень духовного й патріотичного змісту, добре відомий багатьом прикарпатцям.

  “У жителів нашого села такий концерт викликав чимало емоцій, – розповіла директор Народного дому Ольга Лешко-Лущ. – Час пролетів дуже швидко, все було настільки гармонійно, душевно, чуттєво, що сльози були на очах і у найменших глядачів. Прекрасний спів та коротенькі духовні науки отця Вітольда залишаться надовго в пам’яті ілемнянців. Віримо, що Україна незабаром переможе, а життя українців наповниться щасливими переможними піснями. Недарма ж кажуть, що без пісень нема життя”.

  Талановита Софія Черненко, яка супроводжує на концертах о. Вітольда, також читала духовно-патріотичні вірші до кожної пісні. Свої вірші декламувала й учасниця художньої самодіяльності Тетяна Рибчак з Ілемні.

  Слід зазначити, що під час концерту були зібрані благодійні кошти, які будуть використані на потреби військових.

 • Мар’яна ЛОКАТИР

  Також читайте, що у Городенці поліція зупинила зібрання вірян храму московського патріархату

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!