Брудні та голодні діти: На Прикарпатті поліція перевірила “проблемні” родини

 • Сьогодні, 20 листопада, коли світова спільнота відзначає Всесвітній день дитини, старший інспектор ювенальної превенції Тисменицького ВП Леся Долинська разом з працівниками служби у справах дітей районної держадміністрації та представниками місцевої влади відвідали родини, які перебувають у складних життєвих обставинах та в яких виховуються неповнолітні діти.

  На жаль, перевірка умов проживання деяких сімей з цієї категорії засвідчила, що про благополуччя дітей у них не йдеться.

  Приміром, в одній з таких родин поліцейські застали двох малолітніх діток у занедбаному помешканні голодними та брудними. Щодо їх 30-річної матері за неналежне виконання батьківських обов’язків було складено адміністративний протокол за ст.184 КУпАП.

  В іншому будинку, де мешкає сім’я з трьома малюками, ситуація дещо краща:є їжа для дітей, в кімнатах прибрано, проте доволі прохолодно. З цього приводу матері наголосили на необхідність забезпечити належні побутові умови для діток та нагадали про відповідальність за нехтування батьківськими обов’язками.

  Читайте також: На Тисмениччині “ювенали” навідали горе-матір, яка забула про п’ятьох дітей

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!