Британія запроваджує санкції проти постачальників обладнання до Росії, – Кемерон

 •  
  Санкції проти осіб і груп постачальників покликані позбавити Путіна ресурсів, необхідних для його незаконної війни в Україні.
   
  Велика Британія запроваджує низку санкцій проти іноземних постачальників, які експортують військове обладнання і деталі до Росії.

  Про це йдеться на сайті британського уряду, повідомляє Укрінформ.

  «Ми залишаємося непохитними у нашій підтримці України. Якщо ми дозволимо агресії Путіна досягти успіху, це підбадьорить тих, хто кидає виклик демократії і загрожує нашому способу життя. Ми не можемо дозволити їм перемогти», – заявив міністр закордонних справ Британії Девід Кемерон.

  Він також оголосив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги Україні у розмірі 29 мільйонів фунтів стерлінгів. А також про виділення ще 7,75 мільйона фунтів стерлінгів на гуманітарну діяльність, спрямовану на потреби найбільш вразливих верств населення України.

  Загальна військова, гуманітарна та економічна підтримка України з боку Великої Британії наразі становить 9,3 млрд фунтів стерлінгів.

  Виділене фінансування є частиною загального обсягу гуманітарної допомоги Великої Британії Україні у розмірі 127 мільйонів фунтів стерлінгів на 2023-2024 роки.

  Також, як зазначається, сьогодні Девід Кемерон прибуде до США, щоб “підтвердити міцність британсько-американських відносин і підтримку України в боротьбі проти російської агресії”.

  До теми: Росія зазнає браку робочої сили через війну в Україні, – ISW

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!