“Будуть дронові війська”: Міністр оборони Польщі розповів про найбільше в історії зміцнення кордону

 • Це буде Балтійська лінія спільно з балтійськими країнами – Литвою, Латвією і Естонією.

  Віцепрем’єр і міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш анонсував найбільше в історії зміцнення східного кордону країни, а також створення нового виду військ – безпілотних. Про це, як пише “Європейська правда”, повідомляє RMF24.

  Владислав Косіняк-Камиш розповів про заплановане укріплення східного кордону Польщі в рамках проєкту “Щит Схід” під час церемонії присяги солдатів та святкування 11-ї Малопольської бригади територіальної оборони в Лимановій.

  “Це буде Балтійська лінія спільно з балтійськими країнами – Литвою, Латвією і Естонією. Це буде найбільша в історії операція зі зміцнення нашої безпеки на східному кордоні”, – сказав глава Міноборони.

  Він додав, що це будуть фортифікаційні споруди, але, перш за все, найсучасніша техніка.

  “Ми створюємо дронові війська. Безпілотники, повітряні, наземні, надводні та підводні у кожному підрозділі, у кожному виді збройних сил будуть присутні. Особлива увага буде приділена системам протидії безпілотникам, системам спостереження, системам радіолокації у східній частині нашої країни”, – сказав Косіняк-Камиш.

  Міністр також розповів, серед іншого, про додаткові ресурси для боротьби з гібридними атаками.

 • “Два мільярди злотих, які ми спрямовуємо на ці цілі, призначені для посилення безпеки солдата Війська Польського в операціях, що проводяться проти диверсійних дій проти польської держави, включаючи атаки в кіберпросторі”, – сказав міністр національної оборони.

  Як він підкреслив, стратегія будівництва укріплень в рамках проєкту “Щит Схід” буде оголошена в понеділок.

  Читайте також: Польща посилює заходи безпеки в “хабі допомоги Україні” через побоювання диверсій, – Bloomberg

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!