“Буковель” приватизує закинуту багатоповерхівку в Одесі

 • Фонд державного майна України 4 лютого провів аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства “Одеський науково-дослідний інститут телевізійної техніки”.

  Переможцем стало ТОВ “Буковель”, яке контролюється Оксаною та Захаром Палицями. Це колишня дружина і син Ігоря Палиці, інформує Liga.

  За об’єкт на торгах змагалися п’ятеро учасників, а стартова ціна зросла у 2,6 рази – з 35 млн грн до 90 млн грн. Новий власник отримає у власність закинуту дев’ятиповерхівку біля центру Одеси, енергоблок, склади, помпову станцію та іншу нерухомість підприємства.

  “Науково-дослідний інститут не функціонує за призначенням, дев’ятиповерхова будівля поступово руйнується. Що б не запланував новий власник, це буде ліпше, ніж нинішня деградація району”, – вважає керівник Одеського відділення Фонду державного майна України Олександр Славський.

  Якщо покупець відмовиться від об’єкта, то втратить можливість повернути гарантійний внесок, а право придбати “Одеський НДІ телетехніки” отримає другий учасник, який запропонував 79,6 млн грн.

 • Прикарпаття стало лідером з надходження коштів від малої приватизації у 2021 році.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!