Бурштинська ТЕС перенесла понад 5 масованих ракетних ударів за опалювальний сезон

 •  
  Бурштинська ТЕС відпрацювала найскладніший опалювальний сезон.
   
  Станція залишилася основним джерелом тепла для бурштинців і допомагала зберігати стабільність упродовж всього періоду, повідомили на сторінці Бурштинської ТЕС.
   
  Голова Бурштинської ОТГ Василь Андрієшин відвідав підприємство та подякував енергетикам за пройдену зиму та за те, що попри небезпеку продовжують щодня виходити на роботу й нести свою енергетичну варту. 
   
  За минулий опалювальний сезон станція перенесла більше 5 масованих ракетних ударів, а вартість пошкодженого обладнання вимірюється мільйонами доларів.
   
  «Тут і трансформатори, і турбіни, димовідводи, вимикачі, автоматика, вимірювальні прилади, кабельна продукція тощо», – зазначив Вадим Сімаков, директор ДТЕК Бурштинської ТЕС.
   
  Також директор додав, що є ще багато розбитих виробничих приміщень, які намагаються відновлювати оперативно.
   
  «Наші енергетики продовжують викладатися на повну, щоб зберегти наявне обладнання, приймають нестандартні рішення для відновлення пошкодженого», – підкреслив Вадим Сімаков.
   
  «Від невтомної роботи енергетиків нині залежить життя громади. Жахливі руйнування, з якими хлопці справляються, спалене обладнання та загалом наслідки російської агресії не дозволяють нам залишатися осторонь. Маємо допомагати один одному, щоб встояти в цій війні та пройти ще не одну зиму нога в ногу із станційними колегами. І хочу сказати, що громада готова допомогти. Адже для нас всіх зараз важливо відновити повноцінну роботу генерації та теплопостачання», – прокоментував Василь Андрієшин.

  Також читайте: Україна планує експортувати до Європи більші обсяги електроенергії, ніж минулого року

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!