Битва за Карпати: український історичний екшен «Захар Беркут» покажуть у США та Канаді

 • 2 жовтня глядачі з США та Канади побачать фільм на діджитал-платформах. 

  Історичний екшен «Захар Беркут» вийде у Сполучених Штатах і Канаді на VOD-сервісах (зокрема, iTunes, GooglePlay, Vudu та Amazon) та в онлайн-кінотеатрах, інформує film.ua.

  Дистрибутором стала Shout! Studios. Фільм отримав дещо розширену прокатну назву  The Rising Hawk: Battle For The Carpathians («Беркут, що злітає: Битва за Карпати»). 

  «Це неймовірна можливість – поєднати дві різні візуальні культури, щоби розповісти міжнародному ринку настільки епічну історію про сімейні цінності та героїзм. Я дуже радий поділитися фільмом із усім світом і сподіваюся, що він знайде настільки ж теплий відгук в аудиторії США та Канади, як в Україні», –  говорить співрежисер фільму з американського боку Джон Вінн. 

  Передпродаж історичного екшену «Захар Беркут» розпочався на iTunes та на Amazon ще до офіційної прем’єри. Як повідомляють дистрибутори, замовлень фільму на етапі пресейлу було дуже багато. «Захар Беркут» уже отримує позитивні відгуки критиків, які зазначають надзвичайну масштабність зйомок та яскравість історії, що він розповідає.

  «Це дуже важливий для нас крок, і я сподіваюсь, що американські глядачі високо оцінять сучасну екранізацію твору великого українського автора Івана Франка. Бо цінності, які в ньому закладені – боротьба за свободу, своїх близьких та батьківщину – є дійсно універсальними, справжніми та зрозумілими для всього світу. Ще раз дякую всім, хто доклав своїх неймовірних зусиль до створення цього яскравого фільму!» – розповідає продюсер фільму Єгор Олесов.

  «Прем’єра в США і Канаді – це надзвичайно важлива подія для українського кіно, адже воно зазвичай не дістається північноамериканських глядачів. Пишаємося, що нарешті, через рік після української прем’єри, можемо показати фільм у цих країнах»– ділиться Ігор Сторчак, директор FILM.UA Distribution.

  Історичний екшен «Захар Беркут» вийшов в український прокат минулої осені та зібрав 1 438 878,39 доларів. Фільм також побачили в країнах Балтії (Литва, Латвія та Естонія), де дистрибутором стала Volga. Права на показ стрічки були продані на територію Німеччини та німецькомовної Європи (Capelight Pictures), Туреччини (Esen Elektronik), Іспанії (Flins & Piniculas), Великої Британії та Ірландії (Signature), Австралії та Нової Зеландії (Eagle). Крім того, FILM.UA Distribution уклала угоду щодо продажу прав на історичний екшен з італійською компанією Eagle Pictures Spa. Режисер – Ахтем Сеітаблаєв.

  Читайте також: П’ятірка кращих фільмів, які зняли на Івано-Франківщині

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!