Бюджет участі: у Франківську ремонтують вулицю Черемшини

 • Вулиця Марка Черемшини з’єднує вулиці Залізничну і Марійки Підгірянки у м. Івано-Франківську.

  Вона знаходиться в приватному секторі, а не серед багатоповерхівок. І все одно тамтешні мешканці змогли об’єднати зусилля, створити проєкт, набрати велику кількість голосів та вулиця стала однією із переможців програми “Бюджет участі-2021”. Проект подали 30 березня, а роботи тут вже розпочались ще тиждень тому.

  “Тішимось, що цьогорічні проекти програми “Бюджет участі” вже почали реалізовуватись. Особливо в такий непростий рік. Надіємось, що ті роботи, які запланували цього року – будуть зроблені”, – коментує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

  Цього року місто виділило 18 мільйонів на ідеї громади. Переможцями цього року стали 62 проекти у різних категоріях. Мешканець вулиці Роман Марущак радіє початку ремонту та щиро дякує усім, хто підтримав проект своїм голосом.

  “Наша вулиця, завдяки великій підтримці, зайняла 6-те місце. І, відповідно, попала в число переможців”, – каже п.Роман та закликає усіх мешканців громади реєструвати проекти, не втрачати можливості й втілювати мрії.

  А також розповів секрет, як саме вдалось перемогти – завдяки об’єднанню усієї зростаючої парафії Храму Святого пророка Іллі, що знаходиться поруч.

 • “Це молода парафія, але до неї з кожним роком долучається все більше парафіян. Відповідно, старалися усі мешканці та просили усіх своїх знайомих та родичів долучатись до голосування”, – поділився п.Роман.

  Згідно з проектом на цій вулиці мають відремонтувати дорожнє полотно шириною 6 м і довжиною 200 м.

  До теми: У Франківську одну з вулиць середмістя вимощують бруківкою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!