Чекали 30 років: у Калуській лікарні запустили новий ліфт

 • 17 січня у Калуській міській лікарні на вулиці Каракая офіційно запрацював новий ліфт, на який пацієнти і медики чекали 30 років.

  Багатьом хворим проблематично самостійно рухатися через стан здоров’я, а транспортувати їх через сходову клітку на ношах було складно. Та і наявність ліфта є вимогою НСЗУ до медичних закладів про надання послуг. Тим часом ліфт у медичному закладі не працював із 1990 року, інформують “Вікна”.

  Новий ліфт дасть можливість збільшити кількість послуг, а саме: надання реабілітаційної допомоги для людей після інсульту, отриманих травм, для осіб з обмеженими функціями пересування, зазначила заступниця міського голови Наталія Кінаш.

  Вантажопідйомність ліфта складає до 1000 кг. Це сучасний ліфт, польського виробництва, оснащений кнопкою пріоритетного виклику. У кабінці легко можна розмістити каталку з лежачим пацієнтом. Ліфт розрахований на дві зупинки.

  За словами директора КНП “Калуська міська лікарня” Миколи Гудима, вартість проведення капітального ремонту із заміною ліфта склала майже 1,08 млн гривень, а виготовлення експертизи проєктної документації, кошторисної частини робочого проєкту, проєктної документації, навчання персоналу — 48 500 гривень. Встановили ліфт фахівці ПП СРБУ “Прикарпатліфт”.

 • До теми: новий та сучасний: у Криворівні відкрили музей легендарної Параски Плитки Горицвіт

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!